Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne 9-20)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
14.06.2020
STARBAITS Booster Probiotic Peach and mango
Tento booster zvýrazňuje pachovou a chuťovou stopu návnady i nástrahy. Nerozpuští PVA. Obsahuje aromata tropického ovoce, kyselinu máselnou, játrový... číst celé
14.06.2020
STARBAITS plovoucí boilie Probiotic Red One
Plovoucí boilie je vyrobeno z přírodních komponent - z játrového prášku, rybí moučky a směsi koření. Vhodné do chladné vody, ale pokud ryby neberou v... číst celé
12.06.2020
DAM Naviják Quick 2 6000 FS
Naviják s ocelovou hřídelí, která zajišťuje jeho delší životnost. Obráběná klička s ergonomickým úchopem. Má 6 ložisek pro hladký chod navijáku. Hm... číst celé
Zobrazit všechny novinky

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, pokud nakupujete v našem internetovém obchodě, seznamte se prosím s naším nákupním řádem a obchodními podmínkami.

Úvodní ustanovení

1. Tyto podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě (www.obchod.toprybarina.cz), následující podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu na internetové adrese www.obchod.toprybarina.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že snimi souhlasí.

2.      Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení převzetí objednávky.

3.      Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářů předepsaných údajů a náležitostí.

4.      Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři nebo v prodejně Top rybařina Kozelkova 136, Chlumec nad Cidlinou 50351.

5.      Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího pod podmínkou úplného zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

6.      Vyplnění registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Top rybařina, kupující dává souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech.

7. U objednávek přijatých v jiné měně, nežli v českých korunách, je stanoven přepočet dle kurzu české národní banky, zákazníkovi je účtován kurz dle ČNB který je aktuální ke dni převzetí zásilky od dopravce.

8. Vyhrazujeme si právo na změnu modelů, typů a příchutí výrobků dodávaných k produktům ZDARMA. Například se jedná se o NAVIJÁKY, které jsou k prutu zdarma. ( Prut + Naviják ZDARMA ), nebo příchutě u krmení ZDARMA a další.

Kontakt

Sídlo :

Top rybařina, Tomáš Končický, Rooseveltova 703, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Zapsané v obchodní rejstříku v Novém Bydžově dne 14.11.2012, č.j.ZIV/745/2013/Orc/1001949/3, provozovna: 1008920975

Obchod / provozovna :

Rybářské potřeby

Top rybařina

Kozelkova 136

503 51 Chlumec nad Cidlinou

IČO: 01230549, DIČ: CZ7908073041

GPS :N 50°9.469' , E 15°27.542'

tel: 775 256 525

 

Platební podmínky

Způsoby úhrady:

1.      Dobírkou – Při převzetí zboží (35,-Kč s DPH).

2.      Hotovostní platba – při osobním odběru v prodejně rybářských potřeb Top rybřina.

3.      Platba převodním příkazem

Bankovní spojení pro bezhotovostní platby: 3652770389/0800 Česká spořitelna. Jako variabilní symbol uvádějte vždy číslo objednávky.

V případě, že si při vytvoření objednávky zvolíte platbu bankovním převodem, čekáme na Vaši platbu 10 kalendářních dnů. V případě, že Vaši platbu neobdržíme v tomto termínu, bude Vaše objednávka automaticky stornována.

Přepočty do cizí měny

Přepočet do cizí měny při vytváření objendávky je pouze informativní. Zákazníkovi je účtován kurz dle ČNB, který je aktuální ke dni převzetí zásilky od dopravce.

Dodací podmínky

1. Zboží lze zaslat na dobírku, popřípadě jej lze osobně vyzvednout v prodejně Top rybařina v Chlumci nad Cidlinou. Při osobním vyzvednutí na prodejně VYČKEJTE AŽ BUDETE TELEFONICKY VYZVÁNI.

Dodací lhůta

Zboží v ČR dodáváme obvykle od 2–5 pracovních dní, vněkterých případech se může dodací doba prodloužit. V případě platby převodem zboží expedujeme 2–5 pracovních dní od připsání částky na náš účet.

Doprava

Zboží zasíláme přepravní společností

GLS

doručení na adresu 100Kč + (35 Kč dobírka)

Česká pošta

balík na poštu 170 Kč + (35 Kč dobírka)

balík do ruky 170 Kč + (35 Kč dobírka)

Reklamace

1.      Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.

2.      Zboží lze reklamovat u provozovatele, na adrese :

Rybářské potřeby Top rybařina, Kozelkova 136, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Tato adresa slouží také jako zasílací pro reklamace.

Zboží zašlete s kopií nákupního dokladu, s popisem závady a Vaším kontaktním telefonním číslem. Je nutné zboží zaslat ve stavu v jakém jste ho koupili, to znamená například u navijáku – včetně náhradní cívky a bez vlasce ( pokud nebyl součástí zakoupeného zboží ). V opačném případě riskujete ztrátu nebo poškození vlasce.

3. Dále můžete zboží osobně reklamovat v prodejně Top rybařina v Chlumci nad Cidlinou.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníkaKupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. 
Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu,
bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.
Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat (
nikoliv na dobírku) nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu kompletní, nejlépe v původním obalu, nemělo by jevit známky opotřebení či poškození. Náklady na vrácení zboží nese kupující. Doporučujeme si určitě zboží pojistit.

Je-li vrácené zboží poškozeno, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku. Byla-li snížena hodnota zboží (došlo k částečnému spotřebování či opotřebování zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti;

není kompletní nebo bylo poškozeno), je kupující povinen prokazatelně chybějící hodnotu nahradit v penězích.

Výjimky: Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodání zboží, které podléhá rychlé zkáze, u zboží, které bylo nenávratně smíšeno s jiným zbožím, nebo vyňato z uzavřeného obalu a z hygienických důvodů jej nelze vrátit.Práva a povinnosti prodávajícího

1.      Podávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který mu kupující sdělí při potvrzení objednávky. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.

2.      Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to zákazník písemně požádá.

3.      Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

4.      Prodávající má právo od kupní smlouvy odstoupit (závazné objednávky), stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 30 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy.

Práva a povinnosti kupujícího

1.      Kupující je povinen uvést kontaktní telefon, správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.

2.      Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

3.      Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14ti dnů od doručení, viz. Obchodní podmínky.

4.      Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

Ochrana osobních dat

Internetový obchod Top rybařina. podle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v marketingové databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám,kromě těch které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, pošta či speditér a pod.), a to pouze v nutném rozsahu. Kupující – odběratel dává odesláním své objednávky souhlas provozovateli internetového obchodu Top rybařina k jejich zpracování a využití pouze pro potřebu obchodního vztahu mezi nimi.

Závěrečná ustanovení

1.      Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu Top rybařina, nebylo-li v konkrétním případě dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

2.      Účastníci se výslovně ve smyslu ustanovení §262, odst. 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ustanovením §409 a následujících.

 

Články, návody
Kde nás najdete

Klicperovo náměstí 69

503 51, Chlumec nad Cidlinou

Kontakt
Logo
Top rybařina
Tomáš Končický
Tomáš Končický
(Po-Ne 9-20)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz